Opteam Vantaa

Yhteydet työnhakijoille

Palvelunumero ravintola- ja kaupan alan työnhakijoille:
010 8500 940*
arkisin klo 9.00–16.00

Opteamin teollisuustoimiala on nyt osa Barona Teollisuutta. Teollisuustoimialan yhteystiedot löydät osoitteesta www.barona.fi/toimialat. Sesonki- ja keikkatyön sekä elintarviketeollisuuden resurssitarpeisiin ratkaisun tarjoaa Barona Flex.

Yhteydet työntekijöille ja työvuorotiedustelut

Palvelunumerot työntekijöille ja yritysasiakkaille:

010 8500 930*, HoReCa
010 8500 910*, Myynti & Kauppa

 

Puhelinpäivystys
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Heidi Berman
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.050 3478 813
    heidi.berman@opteam.fi

  • Essi Vanhala
    myyntipäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.050 4546 842
    essi.vanhala@opteam.fi

  • Elina Petäjäniemi
    myyntipäällikkö
    Puh.050 5704 082
    elina.petajaniemi@opteam.fi

  • Anne Juusola
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    anne.juusola@opteam.fi

  • Nina Jyllikoski
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    nina.jyllikoski@opteam.fi

  • Jenina Railosalo
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    jenina.railosalo@opteam.fi

  • Nita Stenman
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    nita.stenman@opteam.fi

Opteam Vantaa
Kielotie 14
01300 Vantaa
puh.
010 8500 930*, HoReCa
010 8500 910*, Kauppa
vantaa@opteam.fi
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Vantaan
avoimet työpaikat