Opteam Vantaa

Yhteydet työnhakijoille

Uusi palvelunumero ravintola- ja kaupan alan työnhakijoille:
010 8500 940*
arkisin klo 9.00–16.00

Muiden toimialojen työnhakijat:
010 8500 950*

Yhteydet työntekijöille ja työvuorotiedustelut

Palvelunumerot työntekijöille ja yritysasiakkaille:

010 8500 900*
010 8500 930, HoReCa*
010 8500 910, kauppa*
010 8500 950, teollisuus*

Puhelinpäivystys
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Miika Marin
    asiakkkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.050 3138 160
    miika.marin@opteam.fi

  • Heidi Berman
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa & kauppa
    Puh.050 3478 813
    heidi.berman@opteam.fi

  • Joni Veteläinen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.045 167 9988
    joni.vetelainen@opteam.fi

  • Elina Petäjäniemi
    myyntipäällikkö
    Puh.050 5704 082
    elina.petajaniemi@opteam.fi

  • Armi Paasonen
    myyntipäällikkö
    Puh.040 7767 663
    armi.paasonen@opteam.fi

  • Juha Laine
    senior sales manager
    Puh.050 4431 057
    juha.laine@opteam.fi

  • Essi Vanhala
    myyntipäällikkö
    Puh.050 4546 842
    essi.vanhala@opteam.fi

  • Seija Ali-Lekkala
    HR-koordinaattori, teollisuus
    Puh.010 8500 950
    seija.ali-lekkala@opteam.fi

  • Anne Juusola
    HR-koordinaattori, horeca
    Puh.010 8500 940
    anne.juusola@opteam.fi

  • Tuula Kuismin
    HR-koordinaattori, teollisuus
    Puh.010 8500 950
    tuula.kuismin@opteam.fi

  • Sanna Perttilä
    HR-koordinaattori, teollisuus
    Puh.010 8500 950
    sanna.perttila@opteam.fi

  • Heta Issakainen
    HR-koordinaattori, kauppa
    Puh.010 8500 910
    heta.issakainen@opteam.fi

  • Nina Jyllikoski
    HR-koordinaattori, kauppa
    Puh.010 8500 910
    nina.jyllikoski@opteam.fi

  • Jenina Railosalo
    HR-assistentti
    Puh.
    jenina.railosalo@opteam.fi

  • Heidi Matikainen
    HR-assistentti
    Puh.
    heidi.matikainen@opteam.fi

  • Mikko Puonti
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@opteam.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@opteam.fi

Opteam Vantaa
Kielotie 14
01300 Vantaa
puh. 010 8500 930, HoReCa
puh. 010 8500 950, teollisuus
vantaa@opteam.fi
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Vantaan
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Avecra, HOK-Elanto