Opteam Vaasa

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 840*

Puhelinpäivystys:
arkisin 6.00–18.00
lauantaisin 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

 

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Pietu Purhonen
    aluejohtaja
    Puh.043 8244025
    pietu.purhonen@barona.fi

  • Satu Nieminen
    asiakkuuspäällikkö, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.050 3961 162
    satu.nieminen@opteam.fi

  • Mette Karlman
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 822
    mette.karlman@opteam.fi

  • Jari Koski
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.040 1503 350
    jari.koski@barona.fi

  • Arja Kaunisto
    palvelupäällikkö, asiantuntijapalvelut ja Professi
    Puh.050 3962 796
    arja.kaunisto@opteam.fi

  • Maria Virkkala
    Tyky-henkilöstökonsultti
    Puh.050 4681 671
    maria.virkkala@barona.fi

  • Sofia Rönnqvist
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa ja HoReca
    Puh.045 7881 5373
    sofia.ronnqvist@opteam.fi

  • Sami Rinta-Valkama
    henkilöstökonsultti, teollisuus
    Puh.050 5974 102
    sami.rinta-valkama@barona.fi

  • Topias Kallio
    yhteyspäällikkö, rakennus
    Puh.050 3241 165
    topias.kallio@barona.fi

Opteam Vaasa
Hovioikeudenpuistikko 23
65100 Vaasa
puh. 010 8500 840
vaasa@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

 

 

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Vaasan
avoimet työpaikat