Opteam Uusikaupunki

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 02 8418 200

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Timo Vauhkonen
    aluejohtaja, Lounais-Suomi
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@barona.fi

  • Mika Valtanen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.040 689 1183
    mika.valtanen@opteam.fi

  • Pilvi Ruohonen
    palvelupäällikkö
    Puh.040 6891 184
    pilvi.ruohonen@opteam.fi

  • Juha Sappinen
    HR-konsultti
    Puh.040 0802 689
    juha.sappinen@opteam.fi

  • Jaana Laakkonen
    myyntipäällikkö
    Puh.040 631 9010
    jaana.laakkonen@opteam.fi

Opteam Uusikaupunki
Autotehtaankatu 9
23500 Uusikaupunki
puh. 02 8418 200
uusikaupunki@opteam.fi
ma–pe 8.30–16.30
 Huom! Olemme muuttaneet 1.3.2017 uusiin toimitiloihin osoitteeseen Autotehtaankatu 9

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Uudenkaupungin
avoimet työpaikat

REFERENSSEJÄMME

Finnprotein Oy