Opteam Turku

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 680*

Puhelinpäivystys arkisin klo 7–21
Puhelinpäivystys viikonloppuisin 7–21

*010-, 020- ja 030-alkuiset
numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Johanna Eskola
    aluejohtaja, Varsinais-Suomi
    Puh.040 5457 573
    johanna.eskola@opteam.fi

  • Timo Vauhkonen
    myynti, asiakkuuspäällikkö
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@opteam.fi

  • Pirjo Rouhiainen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.040 7747 780
    pirjo.rouhiainen@opteam.fi

  • Sari Ikonen
    asiakkuuspäällikkö, palvelusektori
    Puh.050 4070 203
    sari.ikonen@opteam.fi

  • Leena Ylinen
    henkilöstökonsultti, kuntoutussuunnittelija
    Puh.040 5794 579
    leena.ylinen@opteam.fi

  • Elina Valli
    seniorikonsultti, työnohjaaja, rekrytoinnit, kuntoutussuunnittelija
    Puh.050 3122 807
    elina.valli@opteam.fi

  • Nina Hamburg
    psykologi, KTM, sertifioitu henkilöarvioitsija
    Puh.050 3558 888
    nina.hamburg@opteam.fi

  • Tuula Kukkonen
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 9115 864
    tuula.kukkonen@opteam.fi

  • Kati Blinnikka-Pullola
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 3708 435
    kati.blinnikka-pullola@opteam.fi

  • Linda Nevanpää
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3080 932
    linda.nevanpaa@opteam.fi

  • Sari Palo
    Toimistosihteeri
    Puh.010 8500 680
    sari.palo@opteam.fi

Opteam Turku
Pitkämäenkatu 13, 4. krs
20250 Turku
puh. 010 8500 680
turku@opteam.fi
ma–pe 9–17

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Turun
avoimet työpaikat

REFERENSSEJÄMME

Arkea
Carinafour
Dupont
HC TPS
Hus Lindman
Kaarinan kaupunki
Marla Group
Mauste Sallinen
Muumimaailma
Naantalin kylpylän ravintolat
Okaria
Okartek
Painotalo Painola
PerkinElmer
R&M
Sokotel Caribia
Sunborn Catering (Logomo)
Suomen Nestle
Stera
Turun kaupunginteatteri
Turun Upseerikerho
VAK
Villa Marjaniemi