Opteam Turku

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 680*

Puhelinpäivystys:
Arkisin 7–19
Lauantaisin 9–17
Sunnuntaisin ja pyhinä 11–17

*010-, 020- ja 030-alkuiset
numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Timo Vauhkonen
    aluejohtaja, Lounais-Suomi
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@barona.fi

  • Pirjo Rouhiainen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.040 7747 780
    pirjo.rouhiainen@opteam.fi

  • Sari Ikonen
    asiakkuuspäällikkö, palvelusektori
    Puh.050 4070 203
    sari.ikonen@opteam.fi

  • Leena Ylinen
    palvelupäällikkö
    Puh.040 5794 579
    leena.ylinen@opteam.fi

  • Ville-Pekka Koski
    myyntipäällikkö
    Puh.050 5172 697
    ville-pekka.koski@barona.fi

  • Nina Hamburg
    psykologi, KTM, sertifioitu henkilöarvioitsija
    Puh.050 3558 888
    nina.hamburg@opteam.fi

  • Kati Blinnikka-Pullola
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 3708 435
    kati.blinnikka-pullola@opteam.fi

  • Linda Nevanpää
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3080 932
    linda.nevanpaa@opteam.fi

  • Noora Nurmi
    HR-koordinaattori
    Puh.050 4687 313
    noora.nurmi@opteam.fi

  • Riia Rantakivi
    HR-koordinaattori
    Puh.050 4114 334
    riia.rantakivi@opteam.fi

  • Heidi Alitalo
    toimistoassistentti
    Puh.050 9115 864
    heidi.alitalo@barona.fi

Opteam Turku
Yliopistonkatu 29 b, 2. krs
20100 Turku
puh. 010 8500 680
turku@opteam.fi
ma–pe 9–17
Puhelinpäivystys:
Arkisin 7–19
Lauantaisin 9–17
Sunnuntaisin ja pyhinä 11–17

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Turun
avoimet työpaikat

REFERENSSEJÄMME

Arkea
Carinafour
Dupont
HC TPS
Hus Lindman
Kaarinan kaupunki
Marla Group
Mauste Sallinen
Muumimaailma
Naantalin kylpylän ravintolat
Okaria
Okartek
Painotalo Painola
PerkinElmer
R&M
Sokotel Caribia
Sunborn Catering (Logomo)
Suomen Nestle
Stera
Turun kaupunginteatteri
Turun Upseerikerho
VAK
Villa Marjaniemi