Opteam Tampere

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

Hotelli- ja ravintola-ala & ateriapalvelut:
010 8500 844*

Kaupan alan:
010 8500 810*

Muut toimialat:
010 8500 835*

Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Anu Päivinen
    aluepäällikkö
    Puh.050 5119752
    anu.paivinen@barona.fi

  • Juha-Pekka Turtiainen
    liiketoimintajohtaja
    Puh.050 3955 104
    juha-pekka.turtiainen@opteam.fi

  • Katja Saarinen
    asiakkuusjohtaja
    Puh.040 5142 751
    katja.saarinen@opteam.fi

  • Pilvi Pajari
    avainasiakaspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 811
    pilvi.pajari@opteam.fi

  • Miia Leponen
    avainasiakaspäälliikkö, teollisuus
    Puh.010 8500 808
    miia.leponen@opteam.fi

  • Sari Ojanen
    avainasiakaspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 803
    sari.ojanen@opteam.fi

  • Outi Kärkkäinen
    seniorikonsultti, psykologi
    Puh.050 3961 138
    outi.karkkainen@opteam.fi

  • Kristiina Lehmus
    henkilöstökonsultti, psykologi
    Puh.050 3964 686
    kristiina.lehmus@opteam.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

  • Jasmin Jokinen
    rekrytointi- ja koulutuspäällikkö
    Puh.010 8500 825
    jasmin.jokinen@opteam.fi

  • Sini Korpeinen
    asiakkuuspäällikkö, kauppa
    Puh.010 8500 809
    sini.korpeinen@opteam.fi

  • Miia-Pauliina Mäkinen
    asiakkuuspäällikkö, kauppa
    Puh.010 8500 824
    miia-pauliina.makinen@opteam.fi

  • Gabriela Leeve
    HR-koordinaattori, teollisuus & global
    Puh.040 5653 550
    gabriela.leeve@opteam.fi

  • Eveliina Kaisko
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 804
    eveliina.kaisko@opteam.fi

  • Kirsi Kukkasniemi
    HR-assistentti
    Puh.010 8500 807
    kirsi.kukkasniemi@opteam.fi

  • Heta Honkonen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 828
    heta.honkonen@opteam.fi

  • Jani Karjalainen
    HR-koordinaattori
    Puh.
    jani.karjalainen@opteam.fi

  • Emmi Haapaniemi
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 817
    emmi.haapaniemi@opteam.fi

  • Noora Yli-Houhala
    HR-assistentti
    Puh.010 8500 818
    noora.yli-houhala@opteam.fi

Opteam Tampere
Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere
tampere@opteam.fi
puh. 010 8500 844, HoReCa, ateriapalvelut
puh. 010 8500 810, kauppa
puh. 010 8500 835, muut toimialat
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

REFERENSSEJÄMME

Crocs Nordic Oy, Fazer, Gardner Denver Oy, Glaston Finland Oy, KuHa Oy, Kumera Machinery Oy, Leanware Oy, Molok Oy, Nanso, Scandic, Sokotel, Tampereen Voimia