Opteam Tampere

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

Hotelli- ja ravintola-ala & ateriapalvelut:
010 8500 844*

Kaupan alan:
010 8500 810*

Muut toimialat:
010 8500 835*

Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
viikonloput ja pyhäpäivät 24/7

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Katja Saarinen
    asiakkuusjohtaja
    Puh.040 5142 751
    katja.saarinen@opteam.fi

  • Juha-Pekka Turtiainen
    liiketoimintajohtaja
    Puh.050 3955 104
    juha-pekka.turtiainen@opteam.fi

  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Tero Hakala
    myyntipäällikkö
    Puh.040 5376 976
    tero.hakala@opteam.fi

  • Pilvi Pajari
    avainasiakaspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 811
    pilvi.pajari@opteam.fi

  • Miia Leponen
    avainasiakaspäälliikkö, teollisuus
    Puh.010 8500 808
    miia.leponen@opteam.fi

  • Sari Ojanen
    avainasiakaspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 803
    sari.ojanen@opteam.fi

  • Outi Kärkkäinen
    seniorikonsultti, psykologi
    Puh.050 3961 138
    outi.karkkainen@opteam.fi

  • Kristiina Lehmus
    henkilöstökonsultti, psykologi
    Puh.050 3964 686
    kristiina.lehmus@opteam.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

  • Mikko Korpeinen
    hyvinvointivalmentaja
    Puh.050 5164 516
    mikko.korpeinen@opteam.fi

  • Jasmin Jokinen
    rekrytointi- ja koulutuspäällikkö
    Puh.010 8500 825
    jasmin.jokinen@opteam.fi

  • Sini Korpeinen
    asiakkuuspäällikkö, kauppa
    Puh.010 8500 809
    sini.korpeinen@opteam.fi

  • Miia-Pauliina Mäkinen
    asiakkuuspäällikkö, ateriapalvelut
    Puh.010 8500 824
    miia-pauliina.makinen@opteam.fi

  • Gabriela Leeve
    HR-koordinaattori, teollisuus & global
    Puh.040 5653 550
    gabriela.leeve@opteam.fi

  • Eveliina Kaisko
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 804
    eveliina.kaisko@opteam.fi

  • Lotta Tenhunen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 815
    lotta.tenhunen@opteam.fi

  • Kirsi Kukkasniemi
    HR-assistentti
    Puh.010 8500 807
    kirsi.kukkasniemi@opteam.fi

  • Heta Honkonen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 828
    heta.honkonen@opteam.fi

  • Jani Karjalainen
    HR-koordinaattori
    Puh.
    jani.karjalainen@opteam.fi

  • Minna Säynäväjärvi
    HR-koordinaattori
    Puh.040 1399 232
    minna.saynavajarvi@opteam.fi

Opteam Tampere
Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere
tampere@opteam.fi
puh. 010 8500 844, HoReCa, ateriapalvelut
puh. 010 8500 810, kauppa
puh. 010 8500 835, muut toimialat
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
viikonloput ja pyhäpäivät 24/7

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

REFERENSSEJÄMME

Crocs Nordic Oy, Fazer, Gardner Denver Oy, Glaston Finland Oy, KuHa Oy, Kumera Machinery Oy, Leanware Oy, Molok Oy, Nanso, Scandic, Sokotel, Tampereen Voimia