Opteam Tampere

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

010 8500 800*

 

Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.00–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

 

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Vesa Kangasniemi
    aluejohtaja, Sisä-Suomi
    Puh.040 8307 649
    vesa.kangasniemi@barona.fi

  • Anu Päivinen
    aluepäällikkö
    Puh.050 5119752
    anu.paivinen@barona.fi

  • Juha-Pekka Turtiainen
    myyntipäällikkö
    Puh.050 3955 104
    juha-pekka.turtiainen@opteam.fi

  • Pilvi Helanterä
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 811
    pilvi.helantera@opteam.fi

  • Sari Ojanen
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 803
    sari.ojanen@opteam.fi

  • Heta Honkonen
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.010 8500 828
    heta.honkonen@opteam.fi

  • Miia-Pauliina Mäkinen
    asiakkuuspäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 824
    miia-pauliina.makinen@opteam.fi

  • Sini Korpeinen
    palvelupäällikkö, myyntipalvelu
    Puh.010 8500 809
    sini.korpeinen@opteam.fi

  • Miia Leponen
    henkilöstökonsultti, teollisuus
    Puh.040 6859 792
    miia.leponen@opteam.fi

  • Jani Karjalainen
    henkilöstökonsultti, teollisuus
    Puh.040 5653 550
    jani.karjalainen@opteam.fi

  • Kirsi Kukkasniemi
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 807
    kirsi.kukkasniemi@opteam.fi

  • Emmi Haapaniemi
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 817
    emmi.haapaniemi@opteam.fi

  • Noora Yli-Houhala
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 818
    noora.yli-houhala@opteam.fi

  • Veera Viitanen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 800
    veera.viitanen@opteam.fi

  • Marika Simonen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 800
    marika.simonen@opteam.fi

  • Christer Kunttu
    HR-koordinaattori, HoReCa
    Puh.010 8500 983
    christer.kunttu@barona.fi

Opteam Tampere
Hatanpään valtatie 24
33100 Tampere
tampere@opteam.fi
puh. 010 8500 800*
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.00–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

REFERENSSEJÄMME

Crocs Nordic Oy, Fazer, Gardner Denver Oy, Glaston Finland Oy, KuHa Oy, Kumera Machinery Oy, Leanware Oy, Molok Oy, Nanso, Scandic, Sokotel, Tampereen Voimia