Opteam Seinäjoki

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 830*

Puhelinpäivystys:
arkisin 6.00–18.00
lauantaisin 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Pietu Purhonen
    aluejohtaja
    Puh.043 8244025
    pietu.purhonen@barona.fi

  • Satu Nieminen
    asiakaspäällikkö, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.010 8500 806
    satu.nieminen@opteam.fi

  • Riikka Rantala
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.010 8500 816
    riikka.rantala@opteam.fi

  • Mari Fränti-Huhtala
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.010 8500 823
    mari.franti@opteam.fi

  • Jari Koski
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.040 1503 350
    jari.koski@barona.fi

  • Arja Kaunisto
    palvelupäällikkö, asiantuntijapalvelut ja Professi
    Puh.050 3962 796
    arja.kaunisto@opteam.fi

  • Anna Tuulensuu
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.010 8500 837
    anna.tuulensuu@opteam.fi

  • Ida-Maria Pajukoski
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa ja HoReCa
    Puh.045 788 153 77
    ida-maria.pajukoski@opteam.fi

  • Maria Virkkala
    Tyky-henkilöstökonsultti
    Puh.050 4681 671
    maria.virkkala@barona.fi

  • Topias Kallio
    yhteyspäällikkö, rakennus
    Puh.050 3241 165
    topias.kallio@barona.fi

Opteam Seinäjoki
Keskustori 4
60100 Seinäjoki
puh. 010 8500 830
seinajoki@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

 

 

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Seinäjoen
avoimet työpaikat