Opteam Seinäjoki

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 830*

Puhelinpäivystys:
arkisin 6.00–18.00
lauantaisin 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Pietu Purhonen
    aluejohtaja
    Puh.043 8244025
    pietu.purhonen@barona.fi

  • Satu Nieminen
    asiakaspäällikkö, HoReCa ja kauppa
    Puh.010 8500 806
    satu.nieminen@opteam.fi

  • Mette Karlman
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 822
    mette.karlman@opteam.fi

  • Riikka Rantala
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 816
    riikka.rantala@opteam.fi

  • Mari Fränti
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 823
    mari.franti@opteam.fi

  • Anni Kaappola
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 837
    anni.kaappola@opteam.fi

  • Pirjo Paasikivi
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.010 8500 831
    pirjo.paasikivi@opteam.fi

  • Jari Koski
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.040 1503 350
    jari.koski@barona.fi

  • Martti Lamminmäki
    henkilöstöneuvottelija, teollisuus
    Puh.040 6797 517
    martti.lamminmaki@barona.fi

  • Arja Kaunisto
    palvelupäällikkö, asiantuntijapalvelut ja Professi
    Puh.050 3962 796
    arja.kaunisto@opteam.fi

Opteam Seinäjoki
Keskustori 4
60100 Seinäjoki
puh. 010 8500 830
seinajoki@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

 

 

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Seinäjoen
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

EPV-kiinteistöpalvelut, Fazer, Hotelli Alma, Hotelli Sorsanpesä, Intersport Seinäjoki, Kurikan kaupunki, Ravintola Juurella, PowerPark