Opteam Seinäjoki

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 830*

Puhelinpäivystys arkisin klo 6.30–18
Puhelinpäivystys viikonloppuisin ja pyhinä 24/7

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Ari Lähteenmäki
    aluejohtaja
    Puh.010 8500 810
    ari.lahteenmaki@opteam.fi

  • Katja Saarinen
    asiakkuusjohtaja
    Puh.040 5142 751
    katja.saarinen@opteam.fi

  • Juha-Pekka Turtiainen
    liiketoimintajohtaja
    Puh.050 3955 104
    juha-pekka.turtiainen@opteam.fi

  • Alpo Arasmo
    myyntijohtaja, johtoryhmän jäsen
    Puh.040 575 9183
    alpo.arasmo@opteam.fi

  • Marja Velin
    palvelujohtaja
    Puh.040 5582 829
    marja.velin@opteam.fi

  • Satu Nieminen
    avainasiakaspäällikkö, HoReCa ja kauppa
    Puh.010 8500 806
    satu.nieminen@opteam.fi

  • Jari Koski
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.040 1503 350
    jari.koski@opteam.fi

  • Arja Kaunisto
    palvelupäällikkö, asiantuntijapalvelut ja Professi
    Puh.050 3962 796
    arja.kaunisto@opteam.fi

  • Gabriela Leeve
    HR-koordinaattori, teollisuus & global
    Puh.040 5653 550
    gabriela.leeve@opteam.fi

  • Pirjo Paasikivi
    asiakkuuspäällikkö, teollisuus
    Puh.010 8500 831
    pirjo.paasikivi@opteam.fi

  • Aleksi Mäkinen
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 830
    aleksi.makinen@opteam.fi

  • Riikka Rantala
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 816
    riikka.rantala@opteam.fi

  • Outi Kärkkäinen
    seniorikonsultti, psykologi
    Puh.050 3961 138
    outi.karkkainen@opteam.fi

  • Kristiina Lehmus
    henkilöstökonsultti, kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3964 686
    kristiina.lehmus@opteam.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

  • Mikko Korpeinen
    hyvinvointivalmentaja
    Puh.050 5164 516
    mikko.korpeinen@opteam.fi

Opteam Seinäjoki
Keskustori 4
60100 Seinäjoki
puh. 010 8500 830
seinajoki@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

 

 

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Seinäjoen
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

EPV-kiinteistöpalvelut, Fazer, Hotelli Alma, Hotelli Sorsanpesä, Intersport Seinäjoki, Kurikan kaupunki, Ravintola Juurella, PowerPark