Opteam Rauma

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 020 7479 290*

*010-, 020- ja 030-alkuiset
numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Timo Vauhkonen
    aluejohtaja, Lounais-Suomi
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@barona.fi

  • Jaana Laakkonen
    myyntipäällikkö
    Puh.040 631 9010
    jaana.laakkonen@opteam.fi

  • Sini Suolahti
    henkilöstökonsultti
    Puh.040 6832 933
    sini.suolahti@opteam.fi

  • Pilvi Ruohonen
    palvelupäällikkö
    Puh.040 6891 184
    pilvi.ruohonen@opteam.fi

  • Pauliina Vanninen
    HR-koordinaattori
    Puh.040 9224 407
    pauliina.vanninen@opteam.fi

  • Seppo Turunen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3508 528
    seppo.turunen@opteam.fi

Opteam Rauma
Nortamonkatu 18
26100 Rauma
puh. 020 7479 290
rauma@opteam.fi
ma–pe 8.30–16.30

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Rauman
avoimet työpaikat