Opteam Helsinki, Psykologitoimisto Cresco Oy

Psykologitoimisto Cresco Oy on nyt osa Opteam-ketjua. Cresco jatkaa toimintaansa omalla nimellään ja nykyisellä henkilöstöllä Opteamin tytäryhtiönä.

Lue lisää Psykologitoimisto Crescon palveluista >>

 

Yhteydet yrityksille
  • Lilli Sundvik
    johtaja
    Puh.050 511 0822
    lilli.sundvik@cresco.fi

  • Mikko Puonti
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@cresco.fi

  • Katri Hurme
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 587 8828
    katri.hurme@cresco.fi

  • Mirka Lindholm
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 357 0448
    mirka.lindholm@cresco.fi

  • Barbara Malmström
    seniorikonsultti, KM
    Puh.050 597 3823
    barbara.malmstrom@cresco.fi

  • Taiga Sólen
    konsultti, PsM, KTM
    Puh.050 309 8805
    taiga.solen@cresco.fi

  • Tea Åkerberg
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 3455 903
    tea.akerberg@cresco.fi

  • Johanna Turtola-Poole
    seniorikonsultti, PsM, KTM
    Puh.050 3248 719
    johanna.turtola-poole@opteam.fi

  • Eija Koivisto
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 740 200
    eija.koivisto@cresco.fi

  • Pauli Kallio
    seniorikonsultti (verkosto), PsT
    Puh.050 584 1635
    pauli.kallio@cresco.fi

  • Pirjo Hämäläinen
    seniorikonsultti (verkosto), PsL, työ- ja organisaatiopsykologi
    Puh.050 3299125
    pirjo.hamalainen@cresco.fi

  • Tommi Telanto
    seniorikonsultti (verkosto), työpsykologi, PsM
    Puh.050 595 3442
    tommi.telanto@cresco.fi

  • Kristiina Fromholtz-Mäki
    seniorikonsultti (verkosto), PsM, psykoterapeutti
    Puh.0400933639
    kristiina.fromholtz-maki@cresco.fi

  • Anu Aittokoski
    seniorikonsultti (verkosto), työterveyspsykologi, PsM
    Puh.050 575 7947
    anu.aittokoski@cresco.fi

  • Teija Silvola
    seniorikonsultti (verkosto), psykologi, KM
    Puh.0400 270 504
    teija.silvola@cresco.fi

  • Heli Juva-Vainio
    seniorikonsultti (verkosto), psykologi, PsM
    Puh.040 5071369
    heli.juva-vainio@cresco.fi

  • Minna Kars
    seniorikonsultti (verkosto), FM, psykologi, Työnohjaaja (JTO)
    Puh.0400 752 574
    minna.kars@opteam.fi

Psykologitoimisto Cresco Oy
Pohjoisesplanadi 35 E
00100 Helsinki
Puh.020 741 5380
www.cresco.fi