Opteam Pori

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 020 7426 500*

Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

 

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Timo Vauhkonen
    aluejohtaja, Lounais-Suomi
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@barona.fi

  • Jaana Laakkonen
    myyntipäällikkö
    Puh.040 6319 010
    jaana.laakkonen@opteam.fi

  • Katariina Nordlund
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 3962 804
    katariina.nordlund@opteam.fi

  • Markus Karhumäki
    rekrytointikonsultti
    Puh.050 5679 706
    markus.karhumaki@opteam.fi

  • Johanna Sahlsten
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3571 392
    johanna.sahlsten@opteam.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

Opteam Pori
Antinkatu 15
28100 Pori
puh. 020 7426 500
pori@opteam.fi
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Porin
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Fazer, Heikki Laiho Oy, IS Works Oy, Porin Ässät, Scandic, Talotekniikka Järvinen