Opteam Pori

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 020 7426 500*

Puhelinpäivystys
arkisin klo 7.00–19.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

 

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Timo Vauhkonen
    aluejohtaja, Lounais-Suomi
    Puh.044 2185 859
    timo.vauhkonen@barona.fi

  • Jaana Laakkonen
    myyntipäällikkö
    Puh.040 6319 010
    jaana.laakkonen@opteam.fi

  • Pilvi Ruohonen
    palvelupäällikkö
    Puh.040 6891 184
    pilvi.ruohonen@opteam.fi

  • Johanna Sahlsten
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3571 392
    johanna.sahlsten@opteam.fi

  • Satu Laitinen
    HR-koordinaattori
    Puh.040 9229 207
    satu.laitinen@barona.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

Opteam Pori
Antinkatu 12
28100 Pori
puh. 020 7426 500
pori@opteam.fi
ma–pe 8–16
Puhelinpäivystys
arkisin klo 6.30–18.00
lauantaisin klo 9.00–17.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Porin
avoimet työpaikat