Opteam Pori

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 020 7426 500*

Puhelinpäivystys arkisin alo 6.30–18
Puhelinpäivystys viikonloppuisin ja pyhinä 24/7

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

Yhteydet yrityksille
  • Anne-Mari Koivu
    aluejohtaja
    Puh.050 4342 256
    anne-mari.koivu@opteam.fi

  • Juha-Pekka Turtiainen
    liiketoimintajohtaja
    Puh.050 3955 104
    juha-pekka.turtiainen@opteam.fi

  • Alpo Arasmo
    myyntijohtaja, johtoryhmän jäsen
    Puh.040 5582 829
    alpo.arasmo@opteam.fi

  • Marja Velin
    palvelujohtaja
    Puh.040 5582 829
    marja.velin@opteam.fi

  • Minttu Porri
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.050 3962 798
    minttu.porri@opteam.fi

  • Katariina Nordlund
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3962 804
    katariina.nordlund@opteam.fi

  • Mari Nurmi
    HR-koordinaattori, henkilöarviointiassistentti
    Puh.040 5228 522
    mari.nurmi@opteam.fi

  • Gabriela Leeve
    HR-koordinaattori, teollisuus & global
    Puh.040 5653 550
    gabriela.leeve@opteam.fi

  • Outi Kärkkäinen
    seniorikonsultti, psykologi
    Puh.050 3961 138
    outi.karkkainen@opteam.fi

  • Kristiina Lehmus
    henkilöstökonsultti, kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3964 686
    kristiina.lehmus@opteam.fi

  • Mirja Meskanen
    kuntoutussuunnittelija, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 3955 198
    mirja.meskanen@opteam.fi

  • Mikko Korpeinen
    hyvinvointivalmentaja
    Puh.050 5164 516
    mikko.korpeinen@opteam.fi

Opteam Pori
Antinkatu 15
28100 Pori
puh. 020 7426 500
pori@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

 

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Porin
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Fazer, Heikki Laiho Oy, IS Works Oy, Porin Ässät, Scandic, Talotekniikka Järvinen