Opteam Oulu

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 610*

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Vesa Kangasniemi
    aluejohtaja, Sisä-Suomi
    Puh.040 8307 649
    vesa.kangasniemi@barona.fi

  • Samppa Kemppainen
    henkilöstökonsultti
    Puh.044 3251 533
    samppa.kemppainen@opteam.fi

  • Anne Kinnula
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 610
    anne.kinnula@opteam.fi

  • Sanni Isotalo
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 610
    sanni.isotalo@opteam.fi

  • Susanna Saranlinna
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.050 396 2347
    susanna.saranlinna@opteam.fi

Opteam Oulu
Koulukatu 15, 3. krs.
90100 Oulu
puh. 010 8500 610
oulu@opteam.fi
ma–pe 8.00–16.00

 

 

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Oulun
avoimet työpaikat