Opteam Oulu

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 610*

*010- ja 020-alkuiset numerot: matkapuhelimesta soittaessa
8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (alv 24%)
ja lankapuhelimesta soittaessa
8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Mikko Puonti
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@opteam.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@opteam.fi

  • Eeva-Maria Rötkönen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.010 8500 610
    eeva.rotkonen@opteam.fi

  • Samppa Kemppainen
    HR-koordinaattori
    Puh.044 3251 533
    samppa.kemppainen@opteam.fi

  • Charlotta Rahikainen
    HR-koordinaattori, äitiysvapaalla
    Puh.010 8500 610
    charlotta.rahikainen@opteam.fi

  • Anniina Vanhatalo
    HR-koordinaattori
    Puh.010 8500 610
    anniina.vanhatalo@opteam.fi

  • Susanna Saranlinna
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.050 396 2347
    susanna.saranlinna@opteam.fi

  • Jaakko Kinnunen
    HR-assistentti
    Puh.010 8500 610
    jaakko.kinnunen@opteam.fi

Opteam Oulu
Koulukatu 15, 3. krs.
90100 Oulu
puh. 010 8500 610
oulu@opteam.fi
ma–pe 8.00–16.00

 


Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Oulun
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Aalto Catering, Apetit, Hotelli-ravintola Lasaretti, Cafe&Catering, Luovi,  Scandic, Serviisi, Uniresta