Opteam Kuopio

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

Puh. 010 8500 670*

*010-, 020- ja 030-alkuiset
numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Janne-Pekka Pesonen
    myyntipäällikkö
    Puh.050 3223 278
    janne-pekka.pesonen@opteam.fi

  • Katja Honkanen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3442 482
    katja.honkanen@opteam.fi

  • Anne Helosmaa
    kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3961 724
    anne.helosmaa@opteam.fi

  • Laura Janhunen
    HR-assistentti
    Puh.050 5253 890
    laura.janhunen@opteam.fi

Opteam Kuopio
Haapaniemenkatu 13
70110 Kuopio
puh. 050 3442 482
kuopio@opteam.fi
ma–pe  8–16

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Kuopion
avoimet työpaikat