Opteam Kajaani

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 8500 650*

Puhelinpäivystys 24/7

*010-, 020- ja 030-alkuiset
numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Ari Jauhiainen
    myyntipäällikkö
    Puh.050 4388 778
    ari.jauhiainen@opteam.fi

  • Aila Immonen
    asiakkuuspäällikkö
    Puh.050 5708 078
    aila.immonen@opteam.fi

  • Saija Viitasaari
    HR-koordinaattori
    Puh.050 4072 543
    saija.viitasaari@opteam.fi

  • Susanna Saranlinna
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.050 396 2347
    susanna.saranlinna@opteam.fi

Opteam Kajaani
Kirkkokatu 22
87100 Kajaani
puh. 010 8500 650
kajaani@opteam.fi
ma–pe 8–16

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Kajaanin
avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Kajaanin kaupunki, Osuuskauppa Maakunta