Opteam Jyväskylä

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 3466  040*

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@opteam.fi

  • Suvi Ikonen
    HR-konsultti, teollisuus
    Puh.010 3466 043
    suvi.ikonen@opteam.fi

  • Heidi Nygård
    HR-konsultti, horeca, kauppa
    Puh.050 3717 307
    heidi.nygard@opteam.fi

  • Anne Helosmaa
    kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3961 724
    anne.helosmaa@opteam.fi

  • Riina Nuutinen
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 4301 214
    riina.nuutinen@opteam.fi

  • Kati Vartiainen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3493 692
    kati.vartiainen@opteam.fi

  • Sini Kari
    HR-assistentti
    Puh.050 5770 311
    sini.kari@opteam.fi

  • Mervi Puupponen
    Aluejohtaja
    Puh.050 3268 000
    mervi.puupponen@competest.fi

Opteam Jyväskylä
Vapaudenkatu 48-50 A
40100 Jyväskylä
puh. 010 3466  040
jyvaskyla@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Jyväskylän
avoimet työpaikat