Opteam Jyväskylä

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 3466  040*

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    aluejohtaja, Sisä-Suomi
    Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Heidi Nygård
    HR-konsultti, HoReCa, Myynti & Kauppa
    Puh.050 3717 307
    heidi.nygard@opteam.fi

  • Kati Vartiainen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3493 692
    kati.vartiainen@opteam.fi

  • Kaisa Lukkarinen
    rekrytointikonsultti
    Puh.050 3025852
    kaisa.lukkarinen@barona.fi

  • Anu Korhonen
    HR-assistentti
    Puh.050 5770 311
    anu.korhonen@opteam.fi

  • Mervi Puupponen
    aluejohtaja
    Puh.050 3268 000
    mervi.puupponen@competest.fi

  • Anne Helosmaa
    kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3961 724
    anne.helosmaa@opteam.fi

Opteam Jyväskylä
Vapaudenkatu 48-50 A
40100 Jyväskylä
puh. 010 3466  040
jyvaskyla@opteam.fi
ma–pe 8–16

 

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Jyväskylän
avoimet työpaikat