Opteam Joensuu

Yhteydet työntekijöille ja -hakijoille sekä työvuorotiedusteluun

puh. 010 6178 700*

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
faksi 010 8500 850
talousosasto@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Anssi Nieminen
    johtaja, Keski-, Itä- ja Pohjois-Suomi
    Puh.Puh.050 4396 060
    anssi.nieminen@opteam.fi

  • Timo Vainikainen
    myyntipäällikkö
    Puh.050 0378 580
    timo.vainikainen@opteam.fi

  • Johanna Karjunen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 3270 848
    johanna.karjunen@opteam.fi

  • Titta Turunen
    HR-koordinaattori
    Puh.050 5999 580
    titta.turunen@opteam.fi

  • Titta Piiroinen
    HR-assistentti
    Puh.010 617 8700
    titta.piiroinen@opteam.fi

  • Anne Helosmaa
    kuntoutuspsykologi
    Puh.050 3961 724
    anne.helosmaa@opteam.fi

  • Riina Nuutinen
    henkilöstökonsultti
    Puh.050 4301 214
    riina.nuutinen@opteam.fi

Opteam Joensuu
Suvantokatu 8
80100 Joensuu
puh. 010 617 8700
joensuu@opteam.fi
ma–pe 8–16

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Joensuun
avoimet työpaikat