Opteam Helsinki, Henkilöstövuokraus

Alta löydät Opteamin Helsingin Henkilöstövuokrauksen asiantuntijoiden yhteystiedot  sekä yhteystiedot työnhakijoille ja -tekijöille.

 

Opteamin palkkahallinnon yhteystiedot >>

Yhteydet työnhakijoille

Uusi palvelunumero ravintola- ja kaupan alan työnhakijoille:
010 8500 940*
arkisin klo 9.00–16.00

Opteamin teollisuustoimiala on nyt osa Barona Teollisuutta. Teollisuustoimialan yhteystiedot löydät osoitteesta www.barona.fi/toimialat. Sesonki- ja keikkatyön sekä elintarviketeollisuuden resurssitarpeisiin ratkaisun tarjoaa Barona Flex

Yhteydet työntekijöille ja työvuorotiedustelut

Palvelunumerot työntekijöille ja yritysasiakkaille:

010 8500 930, HoReCa*
010 8500 910, kauppa*

Puhelinpäivystys
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

*010-, 020- ja 030-alkuiset numerot: Matka- tai lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (sis. alv 24%).

 

PALKKAHALLINTO
Puuvillakatu 4 A 1
30100 Forssa
puh. 010 8500 855*
talous@opteam.fi

Yhteydet yrityksille
  • Mika Romunen
    asiakkuusjohtaja, HoReCa, Myynti & Kauppa
    Puh.0400 605 181
    mika.romunen@opteam.fi

  • Seija Ursin
    asiakkuusjohtaja, Myynti & Kauppa
    Puh.050 521 0893
    seija.ursin@opteam.fi

  • Carmela Siimeslahti
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.050 5639 504
    carmela.siimeslahti@opteam.fi

  • Katri Lempinen
    asiakkuuspäällikkö, HoReCa
    Puh.050 4684 232
    katri.lempinen@opteam.fi

  • Mari Pikkarainen
    asiakkuuspäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.044 5092 632
    mari.pikkarainen@opteam.fi

  • Heidi Hellsten
    asiakkuuspäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.040 5391 066
    heidi.hellsten@opteam.fi

  • Maria Nyman
    palvelujohtaja, HoReCa
    Puh.050 3368 211
    maria.nyman@opteam.fi

  • Sami Ratilainen
    palvelupäällikkö, HoReCa
    Puh.050 4673 565
    sami.ratilainen@opteam.fi

  • Marja Velin
    projektijohtaja, HoReCa
    Puh.040 5582 829
    marja.velin@opteam.fi

  • Essi Vanhala
    myyntipäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.050 4546 842
    essi.vanhala@opteam.fi

  • Jukka Karvinen
    palvelupäällikkö, HoReCa
    Puh.050 3249 030
    jukka karvinen@opteam.fi

  • Veli-Pekka Salo
    HR-koordinaattori, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    veli-pekka.salo@opteam.fi

  • Linda Lehtonen
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    linda.lehtonen@opteam.fi

  • Hanna Lilius
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    hanna.lilius@opteam.fi

  • Hanna Wahl
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    hanna.wahl@opteam.fi

  • Tiina Kurvinen
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    tiina.kurvinen@opteam.fi

  • Melina Siimeslahti
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    melina.siimeslahti@opteam.fi

  • Tanja Wassholm
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    tanja.wassholm@opteam.fi

  • Kirsi Nygård
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    kirsi.nygard@opteam.fi

  • Riikka Heinonen
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    riikka.heinonen@opteam.fi

  • Liisa Kärnä
    HR-koordinaattori, HoReCa
    Puh.010 8500 930
    liisa.karna@opteam.fi

  • Saila Salminen
    HR-koordinaattori, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    saila.salminen@opteam.fi

  • Laura Haikara
    HR-koordinaattori, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    laura.haikara@opteam.fi

  • Jaakko Elonen
    henkilöstökonsultti, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    jaakko.elonen@opteam.fi

  • Risto Salminen
    HR-koordinaattori / työsuhdeasiantuntija, HoReCa, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 900
    helsinki@opteam.fi

  • Jenniina Henriksson
    HR-harjoittelija, HoReCa
    Puh.010 8500 940
    jenniina.henriksson@opteam.fi

  • Kaisa Meriläinen
    palvelupäällikkö, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    kaisa.merilainen@opteam.fi

  • Anna Manninen
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    anna.manninen@opteam.fi

  • Jenny Seppänen
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    jenny.seppanen@opteam.fi

  • Rauni Puumalainen
    rekrytointikonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    rauni.puumalainen@opteam.fi

  • Anna-Maria Silfverberg
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    anna-maria.silfverberg@opteam.fi

  • Marianne Renko
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    marianne.renko@opteam.fi

  • Kati Tikkamäki
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    kati.tikkamaki@opteam.fi

  • Kristiina Tahlfeldt
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    kristiina.tahlfeldt@opteam.fi

  • Jenna-Sofia Harkonsalo
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    jenna-sofia.harkonsalo@opteam.fi

  • Sini Kari
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    sini.kari@opteam.fi

  • Kerttu Syreeni
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    kerttu.syreeni@opteam.fi

  • Jenna Salminen
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    jenna.salminen@opteam.fi

  • Kaisa Yli-Rosti
    HR-koordinaattori, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    kaisa.yli-rosti@opteam.fi

  • Joonatan Laakso
    henkilöstökonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 910
    joonatan.laakso@opteam.fi

  • Johanna Peltomaa
    rekrytointikonsultti, Myynti & Kauppa
    Puh.010 8500 940
    johanna.peltomaa@barona.fi

Opteam Helsinki, Henkilöstövuokraus
Mikonkatu 2 D
00100 Helsinki
puh.
010 8500 910* Myynti & Kauppa
010 8500 930* HoReCa
helsinki@opteam.fi
ma–pe 8.30–16.30
Puhelinpäivystys:
arkisin 6.00–19.00
lauantaisin 7.00–16.00
sunnuntaisin ja pyhinä klo 11.00–17.00

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Helsingin
avoimet työpaikat