Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut

Opteam Helsingin Asiantuntijapalvelut on muuttanut Opteamin Mikonkadun toimistoon. Jatkossa löydät kaikki Helsingissä toimivat Opteamin Asiantuntijapalveluiden ja Henkilöstövuokrauksen ammattilaiset samasta osoitteesta.

Löydät konsultointipalveluiden, ammatillisen kuntoutuksen, rekrytoinnin, psykologisten soveltuvuusarviointien sekä uudelleensijoittumis- ja yritysvalmennuksien asiantuntijoidemme yhteystiedot alta.

Henkilöstövuokrauksen asiantuntijoidemme yhteystiedot sekä yhteystietomme työnhakijoille ja -tekijöille löydät: Opteam Helsinki, Henkilöstövuokraus >>

Opteamin yritysjohdon yhteystiedot löydät täältä >>

Yhteydet yrityksille
  • Jaana Kaarela
    johtaja, asiantuntijapalvelut
    Puh.040 557 5866
    jaana.kaarela@opteam.fi

  • Lilli Sundvik
    johtaja, asiantuntijapalvelut, PsT
    Puh.050 5110822
    lilli.sundvik@opteam.fi

  • Mikko Puonti
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@opteam.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@opteam.fi

  • Matti Katara
    asiakkuusjohtaja, henkilöstön sopeuttamispalvelut
    Puh.046 850 5858
    matti.katara@opteam.fi

  • Katri Hurme
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 587 8828
    katri.hurme@opteam.fi

  • Seija Ursin
    asiakkuusjohtaja
    Puh.050 521 0893
    seija.ursin@opteam.fi

  • Tea Åkerberg
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 3455 903
    tea.åkerberg@opteam.fi

  • Eija Ollila
    seniorikonsultti, valmentaja
    Puh.050 3960 822
    eija.ollila@opteam.fi

  • Päivi Mäenpää
    HR-konsultti
    Puh.050 310 9924
    paivi.maenpaa@opteam.fi

  • Barbara Malmström
    verkostokonsultti, KM
    Puh.050 5973 823
    barbara.malmstrom@cresco.fi

  • Taiga Sólen
    konsultti, PsM, KTM
    Puh.050 309 8805
    taiga.solen@cresco.fi

  • Tuija Autio
    seniorirekrytointikonsultti
    Puh.040 569 0009
    tuija.autio@opteam.fi

  • Tuija Aro
    seniorikonsultti, valmentaja
    Puh.050 4531 536
    tuija.aro@opteam.fi

  • Antonio Mikkonen
    rekrytointikonsultti
    Puh.040 1678 311
    antonio.mikkonen@opteam.fi

  • Laura Niemi
    rekrytointikonsultti
    Puh.050 3780 862
    laura.niemi@opteam.fi

  • Heidi Tähtinen
    konsultti
    Puh.040 716 3856
    heidi.tahtinen@opteam.fi

  • Taina Jaakkola
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.040 5423 244
    taina.jaakkola@opteam.fi

  • Merja Munnukka-Dahlqvist
    seniorikonsultti (verkosto), VTM, sosiaalipsykologi, psykoterapeutti, työnohjaaja, NLP-master
    Puh.0400 445 972
    merja.munnukka-dahlqvist@opteam.fi

  • Marja-Liisa Uotila
    projektipäällikkö
    Puh.050 322 3276
    marjaliisa.uotila@opteam.fi

  • Sara Harju
    HR-konsultti
    Puh.050 443 7901
    sara.harju@opteam.fi

  • Minna Kars
    seniorikonsultti (verkosto), FM, psykologi, Työnohjaaja (JTO)
    Puh.0400 752 574
    minna.kars@opteam.fi

  • Sanna Mäkipää
    seniorikonsultti (verkosto), työyhteisökehittäjä, kouluttaja, työnohjaaja, TtM
    Puh.050 3483 397
    sanna.makipaa@opteam.fi

  • Heikki Paananen
    ICT-päällikkö
    Puh.050 3881 450
    heikki.paananen@opteam.fi

Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut
Mikonkatu 2 D
00100 Helsinki
puh. 010 8500 900
ma–pe 9–17

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Avoimet työpaikat

REFERENSSIT

Kalevala Koru, Itella