Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut

Löydät konsultointipalveluiden, ammatillisen kuntoutuksen & työkykyjohtamisen, psykologisten soveltuvuusarviointien sekä uudelleensijoittumis- ja yritysvalmennuksien asiantuntijoidemme yhteystiedot alta. Palvelumme tuottaa Baronaan kuuluvat Barona Työkykypalvelut, Psykologitoimisto Cresco ja Saranen Consulting.

Opteam on osa Baronaa.

Henkilöstövuokrauksen asiantuntijoidemme yhteystiedot sekä yhteystietomme työnhakijoille ja -tekijöille löydät: Opteam Helsinki, Henkilöstövuokraus >>

Yhteydet yrityksille
  • Jaana Kaarela
    johtaja, asiantuntijapalvelut
    Puh.040 5575 866
    jaana.kaarela@opteam.fi

  • Katri Hurme
    johtaja, johtava konsultti, PsM
    Puh.050 5878 828
    katri.hurme@cresco.fi

  • Mikko Puonti
    johtava konsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@cresco.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@barona.fi

  • Matti Katara
    asiakkuusjohtaja, henkilöstön sopeuttamispalvelut
    Puh.046 8505 858
    matti.katara@saranen.fi

  • Tea Åkerberg
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 3455 903
    tea.akerberg@cresco.fi

  • Päivi Mäenpää
    HR-konsultti, kansainvälinen rekrytointi
    Puh.050 310 9924
    paivi.maenpaa@opteam.fi

  • Taina Jaakkola
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.040 5423 244
    taina.jaakkola@barona.fi

Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut
Mikonkatu 2 D
00100 Helsinki
ma–pe 8.30–16.30
Lue lisää palveluistamme:
www.cresco.fi
www.barona.fi/palvelu/tyokykypalvelut/

Opteam on osa
Baronaa

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Avoimet työpaikat