Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut

Löydät konsultointipalveluiden, ammatillisen kuntoutuksen, rekrytoinnin, psykologisten soveltuvuusarviointien sekä uudelleensijoittumis- ja yritysvalmennuksien asiantuntijoidemme yhteystiedot alta. Palvelumme tuottaa Baronaan kuuluvat Barona Työkykypalvelut ja Psykologitoimisto Cresco.

Opteam on osa Baronaa.

Henkilöstövuokrauksen asiantuntijoidemme yhteystiedot sekä yhteystietomme työnhakijoille ja -tekijöille löydät: Opteam Helsinki, Henkilöstövuokraus >>

Yhteydet yrityksille
  • Jaana Kaarela
    johtaja, asiantuntijapalvelut
    Puh.040 557 5866
    jaana.kaarela@opteam.fi

  • Lilli Sundvik
    johtaja, asiantuntijapalvelut, PsT
    Puh.050 5110822
    lilli.sundvik@cresco.fi

  • Mikko Puonti
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.0400 198 467
    mikko.puonti@cresco.fi

  • Sanna Salminen
    asiakkuusjohtaja, ammatillinen kuntoutus
    Puh.050 5993 671
    sanna.salminen@opteam.fi

  • Matti Katara
    asiakkuusjohtaja, henkilöstön sopeuttamispalvelut
    Puh.046 850 5858
    matti.katara@opteam.fi

  • Katri Hurme
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 587 8828
    katri.hurme@cresco.fi

  • Seija Ursin
    asiakkuusjohtaja
    Puh.050 521 0893
    seija.ursin@opteam.fi

  • Tea Åkerberg
    seniorikonsultti, PsM
    Puh.050 3455 903
    tea.akerberg@cresco.fi

  • Päivi Mäenpää
    HR-konsultti, kansainvälinen rekrytointi
    Puh.050 310 9924
    paivi.maenpaa@opteam.fi

  • Barbara Malmström
    verkostokonsultti, KM
    Puh.050 5973 823
    barbara.malmstrom@cresco.fi

  • Taiga Sólen
    konsultti, PsM, KTM
    Puh.050 309 8805
    taiga.solen@cresco.fi

  • Taina Jaakkola
    kuntoutussuunnittelija
    Puh.040 5423 244
    taina.jaakkola@opteam.fi

  • Merja Munnukka-Dahlqvist
    seniorikonsultti (verkosto), VTM, sosiaalipsykologi, psykoterapeutti, työnohjaaja, NLP-master
    Puh.0400 445 972
    merja.munnukka-dahlqvist@opteam.fi

  • Marja-Liisa Uotila
    projektipäällikkö
    Puh.050 322 3276
    marjaliisa.uotila@opteam.fi

  • Minna Kars
    seniorikonsultti (verkosto), FM, psykologi, Työnohjaaja (JTO)
    Puh.0400 752 574
    minna.kars@opteam.fi

  • Sanna Mäkipää
    seniorikonsultti (verkosto), työyhteisökehittäjä, kouluttaja, työnohjaaja, TtM
    Puh.050 3483 397
    sanna.makipaa@opteam.fi

Opteam Helsinki, Asiantuntijapalvelut
Mikonkatu 2 D
00100 Helsinki
ma–pe 8.30–16.30
Lue lisää palveluistamme:
www.cresco.fi
www.barona.fi/palvelu/tyokykypalvelut/

Yritysasiakas,
tee työvuorotilaus

Avoimet työpaikat